kayıt 0 0.00

0-Eşya
haraç 0.00
Hepten 0.00
Sinestour Batik Duvar için Anahtarlık 5 Anahtar Kancalı Anahtarlık Organizatör Duvar Dekoratif Giriş Yolu için Anahtar

Sinestour Batik Duvar için Anahtarlık 5 Anahtar Kancalı Anahtarlık Organizatör Duvar Dekoratif Giriş Yolu için Anahtar

₺ 3.33
 

Emre için müsait
Ödenebilirlik

【UYGUN BOYUT ve YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER】 : Anahtar ve posta tutucu boyutu : 7.1x4.1x1. 2 inches.It akrilik arka panel ve ABS plastikten yapılmıştır, kanca 1,5 kg yükleyebilir, malzeme kalın ve dayanıklıdır ve kolayca kırılmaz. * 【Kurulumu kolay】 : Anahtar ve posta tutucumuz gerekli kurulum aksesuarlarıyla birlikte gelir (iz çivisi yok + iz yapıştırıcı yok), duvarda delik açmak zorunda kalmaz, iz bırakmaz, ihtiyacınız olan herhangi bir yere kolayca kurabilirsiniz. * 【ZARİF ev dekorasyonu】 : Bu anahtar ve posta tutucu benzersiz zarif baskı deseni ile basılmıştır, arka black.It oturma odası, sundurma, yatak odası vb.İçin mükemmeldir., Hem pratik hem de dekoratif ev dekorunuzla mükemmel uyum sağlayacaktır. * 【ORGANİZASYON ve DEPOLAMA】 : 5 anahtar kancalı, anahtar, gözlük, kemer, evcil hayvan çekme halatlarını asmak için kullanılabilir.Arka kapak mektupları, uzaktan kumandaları, faturaları, gazeteleri saklayabilir.Her türlü küçük şeyi organize etmenize ve saklamanıza yardımcı olun, evinizin kaosunu azaltın. * 【İDEAL HEDİYE ve kaliteli hizmet】 : Anahtar ve posta tutucumuz aynı zamanda aileniz ve arkadaşlarınız için ideal bir eve taşınma hediyesi, tatil hediyesidir.Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve tatmin edici hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz 24 saat içinde cevap verecektir.Hala her gün anahtarlarınızı, cüzdanınızı, gözlüklerinizi ve diğer eşyalarınızı arıyor ve sizi rahatsız ediyor musunuz?Anahtar askımız anahtarlarınızı ve diğer küçük eşyalarınızı güvende tutabilir hayatınızı kolaylaştırmak için tek bir yerde kalın!ŞARTNAME : BOYUT : 7.1x4. 1x1. 2 İN MALZEMELER : Akrilik + ABS plastik alt tabaka PAKET ŞUNLARDIR : Anahtar tutucu * 1 + montaj aksesuarları (iz çivi+iz yapıştırıcı yok) ÖZELLİK : 1. Kurulumu kolay : Tırnak dikişsiz dikişsiz sakız kurulumu ve kullanımı ile, duvara yumruk atmanıza gerek yoktur, kolayca iz bırakmaz istediğiniz yere kolayca monte edilebilir. 2. Çok işlevli : Duvar için anahtar tutucu anahtarları, evcil hayvan tasmalarını, kemerleri asabilir, arka kapak da gözlük, mektup, gazete, uzaktan kumanda saklayabilir.Küçük eşyalarınızı düzenleyin ve saklayın. 3. Mükemmel dekorasyon : Güzel baskılarla arka kapak siyahtır, ev dekorunuzla mükemmel uyum sağlar. 4. Uygulanabilir sahne : Anahtar ve posta tutucumuz oturma odası, giriş, yatak odası, fuaye, koridor, mutfak ve diğer yerler için çok uygundur, ayrıca garaj ve ofis için mükemmeldir. 5. İdeal Hediye : Ailenize, arkadaşlarınıza, iş arkadaşlarınıza ideal bir eve taşınma hediyesi, düğün hediyesi, Noel hediyesi, Anneler Günü hediyesi, tatil hediyesidir. 6. Temizlemesi kolay : Duvara monte anahtarlık yıkanamaz, doğrudan havluyla silinebilir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

SIZE:
7.1x4.1x1.2 IN
MATERIALS:
Acrylic + ABS plastic backsheet
PACKAGE INCLUDE:
Key Holder * 1 + Mounting Accessories (No trace nails+No trace adhesive)
FEATURE:
1. Easy to install:
With the installation and use of nail Seamless Seamless gum, do not need to punch the wall, it will not easily leave marks can be easily installed anywhere you want.:
2. Multifunction:
The key holder for wall can hang keys, pet leashes, belts, back cover can also store glasses, letters, newspaper, remote control. Organize and storage your small items.:
3. Perfect decoration:
With beautiful prints, back cover is black, it will perfectly match your home decor.:
4. Applicable scene:
Our key and mail holder is very suitable for the living room, entrance, bedroom, foyer, hallway, kitchen and other places, also perfect for the garage and office.:
5. Ideal Gift:
It is an ideal housewarming gift, wedding gift, Christmas gift, Mother's Day gift, holiday gift to your family, friends, colleagues.:
6. Easy to clean:
The wall-mounted key holder not be washed, can be directly wiped with towel.:

Ürün İlaveleri