kayıt 0 0.00

0-Eşya
haraç 0.00
Hepten 0.00
5 adet Klima Borusu Bant Yağa Dayanıklı Tüp Koruyucu Ambalaj Bantları 6cm Genişlik (Gri) (Gri)

5 adet Klima Borusu Bant Yağa Dayanıklı Tüp Koruyucu Ambalaj Bantları 6cm Genişlik (Gri) (Gri)

₺ 1.33
 

Emre için müsait
Ödenebilirlik

Elektrikli ekipman ve sarf malzemeleri, elektronik parçalar ve sarf malzemeleri, konektörler, takım tezgahları ve aksesuarları, teller vb.İçin uygundur.Sızıntıyı etkili bir şekilde önleyebilen 6cm / 2.4 in genişliğinde, kullanımı güvenilirdir.PVC malzeme, yağa dayanıklı, alev geciktirici, yaşlanma karşıtı, toksik olmayan, zararsız ve çevre dostu.Taşıması ve saklanması kolay kompakt boyut, hafif ve taşınabilir.İhtiyaçlarınızı tamamen karşılayabilecek pratik ve ekonomik toplam 5 rulo boru bandı.Elektrikli ekipman ve sarf malzemeleri, elektronik parçalar ve sarf malzemeleri, konektörler, takım tezgahları ve aksesuarları, teller vb.İçin uygundur.Sızıntıyı etkili bir şekilde önleyebilen 6cm / 2.4 in genişliğinde, kullanımı güvenilirdir.PVC malzeme, yağa dayanıklı, alev geciktirici, yaşlanma karşıtı, toksik olmayan, zararsız ve çevre dostu.Taşıması ve saklanması kolay kompakt boyut, hafif ve taşınabilir.İhtiyaçlarınızı tamamen karşılayabilecek pratik ve ekonomik toplam 5 rulo boru bandı. 1. PVC malzeme, yağa dayanıklı, alev geciktirici, yaşlanma karşıtı, toksik olmayan, zararsız ve çevre dostu.2. Sızıntıyı etkili bir şekilde önleyebilen 6cm / 2.4 in genişliğinde, kullanımı güvenilirdir.3. İhtiyaçlarınızı tamamen karşılayabilecek pratik ve ekonomik toplam 5 rulo boru bandı.4. Taşıması ve saklanması kolay kompakt boyut, hafif ve taşınabilir.5. Elektrikli ekipman ve sarf malzemeleri, elektronik parçalar ve sarf malzemeleri, konektörler, takım tezgahları ve aksesuarları, teller vb.İçin uygundur.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Klima Boru Bantlar Malzeme : Pvcgenişlik : Yaklaşık. 6 cm / 2.4 inçağırlık : Yaklaşık. 570g / 20.1 ozuygulama : Elektrikli ekipman ve sarf malzemeleri, elektronik parçalar ve sarf malzemeleri, konektörler, takım tezgahları ve aksesuarları, teller, kablolar ve kablo montajları, el aletleri, ev dekorasyonu, ev aletleri, ölçüm ve analiz cihazları, mobilya donanımı, bağlantı elemanları , Banyo armatürleri, kapı donanımı.Paket listesi : 5 x Klima Boru bantlarınot : 1. Manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek nesneden biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Air-Conditioner Pipe Tapes
Material:
PVC
Width:
Approx. 6cm/2.4in
Weight:
Approx. 570g/20.1oz
Application:
Electrical equipment and supplies, electronic parts and supplies, connectors, machine tools and accessories, wires, cables and cable assemblies, hand tools, home decoration, household appliances, measuring and analysis instruments, furniture hardware, fasteners , Bathroom fixtures, door hardware.
Package List:
5 x Air-Conditioner Pipe Tapes:
Note:
1. Please allow 1‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Ürün İlaveleri