kayıt 0 0.00

0-Eşya
haraç 0.00
Hepten 0.00
Serin buharlı nem aygıtı-Bebek Odası için Ultrasonik Nemlendirici Kolay Kullanım Nemlendirici Bütün Gece Boyunca Ayarlanabilir

Serin buharlı nem aygıtı-Bebek Odası için Ultrasonik Nemlendirici Kolay Kullanım Nemlendirici Bütün Gece Boyunca Ayarlanabilir

₺ 39.40
 

Emre için müsait
Ödenebilirlik

✿【KOLAY kullanım ve DOLUM】 - Tek elle kullanım taşınabilir hava nemlendirici!Ergonomik ark şeklindeki tank haznesi ile su deposu ellerinize mükemmel uyum sağlar ve diğer nemlendiricilere göre daha güvenli bir tutuş sağlar, bu nedenle yeniden doldurma ve taşıma her zaman kolay bir esinti olur.Yüksek düşük sis arasından seçim yapmak için dokunmatik düğmeye basmanız yeterlidir.Daha fazla rahatlık için, loş mavi gece lambası ayrı ayrı kontrol edilebilir ve tatlı rüyalara rahatlık getirebilir.
. ✿【ULTRASONİK TEKNOLOJİ ile FISILTI SESSİZ ÇALIŞMA】 - Ultrasonik nemlendirici, sessizlik için gürültü seviyesini 32db'den daha azına düşürür humidification.So yatma saatinizi, çalışmanızı veya çalışmanızı bozmaz-Yatak odası, ofis, kreş odası ve tezgah üstü nemlendirme için ideal buharlı nemlendirici.
. ✿【EKONOMİK ve FİLTRESİZ】 - Filtresiz nemlendirici, pahalı filtreler satın almaktan kaçınmak için çok fazla fatura tasarrufu yapmanızı sağlar.Ayrıca, müşteri hizmetlerimiz her zaman sizin için burada.Nemlendiricinizle ilgili herhangi bir sorununuz varsa, 24 saat içinde sizin için çözmekten memnuniyet duyarız.
. ✿【DAHA fazla güvenlik için OTOMATİK kapanma】 - Verimli kullanım ve elektrik tasarrufu sağlamak için hava nemlendiricisine bir zamanlayıcı ayarlayın.Ayrıca, su seviyesi açıkken kırmızı LED ışığı ile kapanacaktır low.No evden çıkarken aceleniz olduğunda endişelenin.
. ✿【BÜTÜN GÜN ve gece nemli kalın】 - Hava nemlendiricinin evde veya ofiste cildinize bakmasına izin verin!Kuru dudak yok, burun tıkanıklığı ve kuru cilt yok.Gece boyunca daha dinlendirici bir uyku çekeceksiniz.Ayrıca, şık oval tasarım dar alana mükemmel uyum sağlar ve masanızı bozmaz.Ofiste çalışırken, cildinizi nemli tutmak ve işte zihninizi taze tutmak için harika bir arkadaştır.
. Serin buharlı nem aygıtı-Bebek Odası için Ultrasonik Nemlendirici Kolay Kullanım Nemlendirici Bütün Gece Boyunca Ayarlanabilir Sis Filtresiz Nemlendirici Ev Ofis için mini nemlendirici cute Feature : ?ULTRASONİK TEKNOLOJİ ile FISILTI SESSİZ ÇALIŞMA?- Ultrasonik nemlendirici, sessizlik için gürültü seviyesini 32db'den daha azına düşürür humidification.So yatmadan, çalışmadan veya çalışmadan rahatsız olmaz-Yatak odası, ofis, çocuk odası ve tezgah üstü nemlendirme için ideal buharlı nemlendirici.?KOLAY kullanım ve DOLUM?& acirc;€ " Bir tek elle kullanım taşınabilir hava nemlendirici!Ergonomik ark şeklindeki tank haznesi ile su deposu ellerinize mükemmel uyum sağlar ve diğer nemlendiricilere göre daha güvenli bir tutuş sağlar, bu nedenle yeniden doldurma ve taşıma her zaman kolay bir esinti olur.Yüksek düşük sis arasından seçim yapmak için dokunmatik düğmeye basmanız yeterlidir.Daha fazla rahatlık için, loş mavi gece lambası ayrı ayrı kontrol edilebilir ve tatlı rüyalara rahatlık getirebilir.?DAHA fazla GÜVENLİK için OTOMATİK kapanma?- Verimli kullanmak ve elektrikten tasarruf etmek için hava nemlendiricisine bir zamanlayıcı ayarlayın.Ayrıca, su seviyesi açıkken kırmızı LED ışığı ile kapanacaktır low.No evden çıkarken aceleniz olduğunda endişelenin.?BÜTÜN GÜN VE GECE SUSUZ KALMAK MI? "İster evde ister ofiste olsun, hava nemlendiricinin cildinize iyi bakmasına izin verin!Kuru dudak yok, burun tıkanıklığı ve kuru cilt yok.Gece boyunca daha dinlendirici bir uyku çekeceksiniz.Ayrıca, şık oval tasarım dar alana mükemmel uyum sağlar ve masanızı bozmaz.Ofiste çalışırken, cildinizi nemli tutmak ve iş yerinde taze tutmak için harika bir arkadaştır.?EKONOMİK ve FİLTRESİZ Mİ? Filtresiz nemlendirici, pahalı filtreler satın almaktan kaçınmak için çok fazla fatura tasarrufu yapmanızı sağlar€Ayrıca, müşteri hizmetlerimiz her zaman sizin için burada.Nemlendiricinizle ilgili herhangi bir sorununuz varsa, 24 saat içinde sizin için çözmekten memnuniyet duyarız.Bilgi : Ürün adı : USB şamdan nemlendiricimalzeme : ABS+PPSU deposu : 280 mlspray hacmi : 1000-250.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri