kayıt 0 0.00

0-Eşya
haraç 0.00
Hepten 0.00
Ender3 sıcak muhafaza, ısı koruma kapağı, 20x 21x 20.5, Küçük 3D yazıcılar için, Mini CNC, lazer gravür muhafaza,

Ender3 sıcak muhafaza, ısı koruma kapağı, 20x 21x 20.5, Küçük 3D yazıcılar için, Mini CNC, lazer gravür muhafaza,

₺ 113.60
 

Emre için müsait
Ödenebilirlik

【Kompozit Malzeme】 1mm kalınlığında EVA ve oxford kumaşın çoklu kaplaması.EVA köpük, ısı koruma, ses yalıtımı ve neme dayanıklı özelliklere sahiptir; Oxford kumaş sağlam ve dayanıklıdır. 【Düşünceli Tasarımlar】 Lazer ışığından kaynaklanan hasarı azaltan koyu renk filtreli net görünüm penceresi; 3 D yazıcılar için filament besleme deliği; Hızlı kapak için çıkarılabilir alt kapak.Çift fermuarlı başlıklar, her iki tarafta sızdırmaz kablo kanalları, Yüksek kaliteli paslanmaz çelik çerçeve, pürüzsüz ve temiz görünüm. 【Multi-Functions】 For Kolaylık : Alt Açık.Alt kısım açıldığında, kullanıcılar tozu önlemek için muhafazayı küçük makinelerinde kapatabilir ve splash.It ayrıca çocukları ve evcil hayvanları makinelerden uzak tutar.Sabit Amaçlar : Alt Kapatma.Alt kısım kapandığında, kullanıcılar makinelerine önden erişebilirler curtain.It daha iyi sızdırmazlığa sahiptir, ancak daha az rahatlığa sahiptir.Lazer İşleri : Lazer Koruyucu Film.Makinenizle lazer gravür yaparsanız, lazer koruyucu film bazı lazer ışınlarını engelleyebilir.Ancak bu, lazer ışığına çıplak gözle bakmanın güvenli olduğu anlamına gelmez. 【Geniş Uygulamalar】 3 D yazıcılar için : Ekstra ısı tutma ve toz, su vb. Korunmaya ihtiyaç duyan küçük FDM 3 D yazıcılara uyar.Lazer Gravür Makinesi için : Muhafazanın lazer makinelerde kullanılması, lazerin ürettiği dumanı izole edebilir ve kullanıcının gözüne giren lazer ışınını azaltabilir.CNC Yönlendiriciler için : Muhafazayı CNC Yönlendiricilerde kullanmak, makine gürültüsünü belirli bir dereceye kadar azaltabilir.Daha da önemlisi, tüm tozu ve kesilen malzemeleri çadırın içinde tutar. 【Özellikler】 Muhafaza boyutları : 540x500x520mm (u x g(ön) x y) Paket boyutu : 385x210x140mm (u x g x y) Net ağırlık : 1.8 kg Renk : Siyah(dış)+beyaz(iç) Ana malzeme : paslanmaz çelik +EVA kumaş. 
 
 Kutuda ne var : 1 * Muhafaza Kapağı 1 * çerçeve seti 1 * Filament Tutucu plaka 1 * Eldiven 1 * Talimat 1 * lazer koruyucu film Özellikler : Etiket contalı 2 yan delik 1 filament besleme deliği Takılabilir lazer koruyucu film Çıkarılabilir Alt Uyumlu Makineler 3 D Yazıcı : Ender3/3pro / 3 V2; CR 6 SE, Vyper, Mega S, Snapmaker ve benzeri yazıcı modelleri CNC : Çoğu Mini CNC router Lazer gravür makinesi : Mini Boyut 【NOT】 : *3 D yazıcılar için : Bu muhafazayı kullanmak için orijinal filament tutucunun muhafazanın dışına taşınması gerekebilir! (Kendi harici filament tutucu setinizi kullanabilir veya Thingiverse'e bir tane yazdırabilirsiniz.) Ve makinenize uyduğundan emin olmak için lütfen Ürün boyutunu kontrol edin. 
* Piyasada farklı boyutlarda birçok DIY 3 D yazıcı türü bulunduğundan, bazı yazıcılar kasaya sığmayabilir veya sığması için değişikliklere ihtiyaç duyabilir.Müşterilerimizin satın almadan önce boyutunu kontrol etmelerini veya bir Soru-Cevap bırakmalarını öneririz. 
 【İpuçları】 : Sıcak hava nedeniyle, kullanım kılavuzunun ve Lazer koruyucu filmin birbirine yapıştığını görebilirsiniz.Size kolaylık sağlamak için PDF'yi sağlayacağız.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri