kayıt 0 0.00

0-Eşya
haraç 0.00
Hepten 0.00
Güneş duvar ışıkları açık, dört taraflı LED aydınlatmak IP65 su geçirmez Modern dekor ev bahçe sundurma güverte Yard

Güneş duvar ışıkları açık, dört taraflı LED aydınlatmak IP65 su geçirmez Modern dekor ev bahçe sundurma güverte Yard

₺ 2.33
 

Emre için müsait
Ödenebilirlik

【Evinizin Görünümünü Geliştirin】 Güneş enerjili dış mekan ışıkları gün boyunca otomatik olarak şarj edebilir ve geceleri evinizi otomatik olarak aydınlatabilir.Modern dış duvar apliği, ışığı hem yukarı hem de aşağı doğru eşit olarak dağıtacaktır.Geçit, sundurma, arka bahçe, Veranda veya havuz kenarındaki bahçe dekorunuzu aydınlatın. 【IP65 Su geçirmez】 Yukarı ve aşağı ışık , IP65 su geçirmez, dış mekan kullanımı için uygun, yüksek dereceli bir ABS kullanır.Yağmur, kar, don veya karla karışık yağmur için endişelenmeyin. 【Çeşitli Uygulama】 Bu su geçirmez, paslanmaz ve oksidasyona dayanıklı bir güneş ışığıdır.Ürünün şiddetli yağmur, sıcak güneş ve diğer kötü hava koşullarından zarar görmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. 【Kolay Kurulum】 Kablo veya adaptör gerekmez.Ürünle birlikte verilen vidalarla her türlü malzemenin duvarlarına sabitleyebilirsiniz.Güneş lambası sundurma, bahçe, koridor, teras, garaj kapısı, villa, tarla, ahır, çit vb.Üzerine monte edilebilir. 【Uzun ömürlü pil Ömrü】 6 saat tam güneş güneş şarjı için ışıklar 8 saat yanabilir. (Şarj ve çalışma süresi hava durumuna bağlı olarak değişecektir).Bu modern dış mekan ışıkları, kapınız, kapınız, kaldırımınız, sürüş yolunuz, garaj kapılarınız, çardak, veranda, sundurma, bahçe, çit, kapı, ön kapı, basamaklar vb.İçin mükemmeldir.Güneş duvar ışık dört taraflı aydınlatmak açık güneş ışığı lambası IP65 su geçirmez Modern dekor ev bahçe sundurma için, siyah , 1 paket Özellik : Miktar : 1 adet Malzeme : ABS+PC Renk : siyah Ürün boyutu : 12x6.3x3 cm/ 4.72x2.48x1.18 Ambalaj boyutu : 12.8x6.5x3.8 cm / 5.04x2.56x1. 5ÜRÜN net ağırlığı : 90g/0.2 LÜRÜN brüt ağırlığı : 120g/0.26 lbşarj süresi : 6 saatçalışma süresi : 8-12haçık renk : sıcak ışık Uygulanabilir sahne : avlu,açık Şartname : 【evinizin görünümünü geliştirin】 Modern dış duvar apliği, ışığı hem yukarı hem de aşağı doğru eşit olarak dağıtacaktır.Geçit, sundurma, arka bahçe, Veranda veya havuz kenarındaki bahçe dekorunuzu aydınlatın.【IP65 Su geçirmez】 Yukarı ve aşağı ışık , IP65 su geçirmez, dış mekan kullanımı için uygun, yüksek dereceli bir ABS kullanır.Yağmur, kar, don veya karla karışık yağmur için endişelenmeyin.【Çeşitli Uygulama】 Koridor, giriş, garaj, sürüş yolu, avlu, kafeler, balkon veya garaj ve diğer dış mekan dekorasyonları için idealdir.【Kolay Kurulum】 Dış aydınlatma veya ön kapınızın üstünde bir güvenlik duvarı lambası olarak kolay kurulum.【 Uzun ömürlü pil Ömrü】 6 saat tam güneş güneş şarjı için ışıklar 8 saat yanabilir. (Şarj ve çalışma süresi hava durumuna bağlı olarak değişecektir).Bu modern dış mekan ışıkları, kapınız, kapınız, kaldırımınız, sürüş yolunuz, garaj kapılarınız, çardak, veranda, sundurma, bahçe, çit, kapı, ön kapı, basamaklar vb.İçin mükemmeldir.Paket içeriği 1x güneş ışığı.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

【ENHANCE THE LOOK OF YOUR HOME】Modern Outdoor Wall Sconce will evenly distribute light both upwards and downwards. Light up your walkway, porch, backyard, Patio or pool-side garden decor.:
【IP65 Waterproof】The up and down light adopts a high-grade ABS , with IP65 waterproof, is suitable for outdoor use. Don't worry about rain, snow, frost or sleet.:
【Diverse Application】Ideal for corridor, entrance, garage, drive-way, yard, cafes, balcony or garage and other outdoor decorations.:
【Easy Installation】 Easy set up as exterior lighting or as a security wall light above your front door.:
【:
Long-Lasting Battery Life】For 6 hours full sun solar charging, the lights can illuminate for 8 hours. (Charging and working time will change depending on the weather). These modern outdoor lights are great for your gate, doorway, sidewalk, drive-way, garage doors, gazebo, patio, porch, garden, fence, door, frontgate, steps etc.:
Package Contents:
1x Solar Light:

Ürün İlaveleri