kayıt 0 0.00

0-Eşya
haraç 0.00
Hepten 0.00
Şarap bardağı Raf Altında Kabine Raf,Kadeh Takımı şarap bardağı Tutucu Organizatör Kabine Bar Mutfak,Tutun 6 Bardak,

Şarap bardağı Raf Altında Kabine Raf,Kadeh Takımı şarap bardağı Tutucu Organizatör Kabine Bar Mutfak,Tutun 6 Bardak,

₺ 97.00
 

Emre için müsait
Ödenebilirlik

1. Metal çerçeveden yapılmış sağlam şarap bardağı tutucu, güçlü taşıma kapasitesine sahiptir, bükülmesi kolay değildir, paslanmaya karşı dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. 2. Asılı şarap kadehi rafı mutfak alanınızı koruyabilir ve temiz tutabilir.Modern ve şık görünüm size zarif mizaç getirir ve her zaman şarap bardaklarınızı gösterir. 3. Boyutu : 3 yuvaları İle, boyutu 30x20x5.5 cm (12x8x2 inç), 6 kadar tutabilir cups.It alt çapı 4-9cm ve fincan göbeği 10cm'den küçük gözlükler için uygundur. 4. Geniş kullanım alanları : kompakt ve kullanışlı tasarım, uygun depolama, şarap kadehi tutucu, dolap alanının boyutuna göre seçilebilir, basit ve pratik, asılması ve alınması uygundur. 5. Kolay kurulum : vidalarla, birkaç dakika içinde kolayca monte edilebilir, güvenli ve sağlam, delme gerektirmez, temizlenmesi kolaydır.Şartname : Ürün adı : şarap bardağı tutucu Malzeme : demir Renk : siyah, beyaz, bronz Boyut : 30x20x5.5 cm(12x8x2 inç) Asılı bardak sayısı : 6 bardak Uygulanabilir fincan tipi : 4-9 cm arasında bir alt çapa ve 10 cm'den küçük bir fincan göbeğine sahip çeşitli cam bardaklar Ambalaj : şarap bardağı tutucu*1 Özellikler : 1. Asılı şarap kadehi tutucu, güçlü ve dayanıklı metal demirden yapılmıştır 2. her sıraya 2 şarap kadehi yerleştirilebilir, aileniz veya barınız için yerden tasarruf sağlar, pratik ve güzel 3. Kurulumu kolay, kolay ve sağlam Not : Sadece şarap kadehi tutucuları satıyoruz, şarap kadehleri satmıyoruz.Boyutu manuel olarak ölçerken 1-3 cm'lik bir hata olabileceğini lütfen anlayın.Renkler çeşitlidir, ışık farkı ve ekranın parlaklığı nedeniyle hafif bir renk farkı olacaktır, anlamayı umuyoruz.Satın alma sırasında veya sonrasında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen doğrudan e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve sorununuzu gereksinimlerinize göre çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Mağazamızda alışveriş için teşekkür ederiz.İyi günler ve size en iyisini diliyorum!.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Product name:
wine glass holder
Material:
iron
Color:
black, white, bronze
Size:
30x20x5.5cm(12x8x2inch)
Number of hanging cups:
6 cups
Applicable cup type:
various glass cups with a bottom diameter between 4-9cm and a cup belly less than 10cm
Packing:
wine glass holder*1
Features:
1. The hanging wine glass holder is made of metal iron, strong and durable:
2. 2 wine glasses can be placed in each row, saving space for your family or bar, practical and beautiful:
3. Easy to install, easy and firm:
Note:
We only sell wine glass holders, not wine glasses.:
Please understand that there may be an error of 1-3cm when measuring the size manually.:
The colors are diverse, due to the difference in light and the brightness of the display, there will be a slight color difference, hope to understand.:
If you have any questions during or after the purchase, please feel free to contact us directly via email, and we will try our best to solve your problem according to your requirements.:
Thank you for shopping in our store. Have a nice day and wish you all the best! :

Ürün İlaveleri